Kniha receptů: Říjnové novinky

Zveřejnil ValousCZ, dne

Půlka října je pryč a zrovna dnes jsem vydal aktualizaci mojí online knihy receptů. Aktualizace přináší pár vylepšení a nové funkce, které byly zpřehledněny a umístěny na dosah běžným uživatelům.

Aktualizace vzhledu

Z mnoha stran se mi ozývalo, že je web udělaný především pro mobilní zařízení a že na PC je v klasickém zobrazení vše až příliš velké. No to by nebyl až takový problém, přeci jen, například Google upřednostňuje weby, které pro mobily přizpůsobeny jsou, ale i tak jsem si řekl, že na tom něco změním. A skutečně jsem změnil.

Online kniha: recepty říjen

Jak můžete na první pohled vidět upravil sem velikost, jednotlivých políček s recepty. nyní jsou o třetinu menší a oproti předchozí verzi, kdy bylo na stránce zobrazeno šest receptů jich nyní zobrazuji osmnáct. Dalším vylepšením prošla navigace, která nyní mnohem déle drzí podobu pro klasické zobrazení a až při rozlišení menším než 600 pixelů zobrazuji navigaci pro mobilní telefony.

Jednou ze zásadních a možná i nejvýhodnějších změn pro běžného uživatele, je zobrazení více možností vyhledávání na jedné stránce. Do teď totiž uživatel musel přejít na speciální stránku pro vyhledávání receptů dle použitých surovin. Tomu je ale nyní konec! Vyhledávání podle surovin bylo zakomponováno přímo do přehledu všech receptů. Samozřejmě vyhledávání receptů dle názvu zůstalo na této stránce zachováno, akorát bylo umístěno do svého pravého sloupce.

Předpoklady do budoucna

V nejbližší době budu na kuchařce i nadále pracovat. Prioritně plánuji úpravu systému pro přidávání receptů, kdy budou výsledné recepty přehlednější a bude zde možnost přidání fotek pro postup. Další plánovanou změnou, je přidání možnosti registrace skrze Facebook a nebo účet Google. To by mělo usnadnit Vám zapojení se do dění a přidávat své vlastní recepty.

Doufám že na web občas zabloudíte a necháte se unášet pohledem na pokrmy a jejich recepty a možná, že se pustíte do vaření, popřípadě pečení.

Pokud by Vás napadly tipy, jak kuchařku vylepšit, nebo jaké funkce by jste uvítali, napište mi je do komentáře. Uživatelům a fanouškům kuchařky vřele naslouchám, a snažím se aby pro ně bylo přidávání, prohlížení, sdílení a hodnocení receptů co nejjednodušší!

Odkazy

Online kuchařka: https://recepty.davidvalenta.cz/

Facebook stránka: https://www.facebook.com/ReceptyNaVareni/


Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na