Online kuchařka! Co je nového?

Zveřejnil ValousCZ, dne

Dnes, jak jistě všichni dobře víme je konec měsíce října, roku 2016. Konečně jsem se dostal i k tomuto článku a povíme si něco o tom, co je v kuchařce nového!

Nový detail receptu

Detail receptu byl přepracován k obrazu modernějšího vzhledu. Funkce zůstaly zachovány. V podstatě bylo pouze přepracováno umístění prvků a jejich velikost. V novém detailu si můžeme povšimnout většího nadpisu, vycentrovaného obrázku receptu a dále dvou sloupcových sekcí. V prvním sloupci můžeme zpozorovat jednotlivé suroviny, které nyní můžou být roztříděny do sekcí. Dále se k pravém sloupci nově setkáme, krom postupu s proloženými obrázky z přípravy receptu.
Nový detail receptu

Ve spodní části máme opět dvousloupcové sekce, v první z nich je hodnocení receptu a ve druhé orientační výživové hodnoty. Celkově si myslím, že nový vzhled vypadá působivěji a má lepší propozice pro orientaci uživatele na stránce.

Registrace a Přihlášení skrze Facebook

Velice důležitou a dle mého názoru užitečnou funkcí, je registrace přes sociální síť Facebook. Pokud tedy ještě na webu nemáte svou registraci, můžete tak učinit jedním kliknutím na tlačítko v registraci.

Registrace

Po kliknutí na tlačítko budete přesměrování na Facebook, kde pouze povolíte předání informací našemu webu, přičemž se Vám vytvoří uživatelský účet. Bude Vám automaticky vygenerované uživatelské jméno, které si doporučuji v nastavení ihned změnit.

Pokud již uživatelský účet máte, doporučuji si Facebook připojit v nastavení účtu. Ušetříte tak mnoho času, jelikož se budete přihlašovat jedním kliknutím, bez nutnosti vyplňování přihlašovacích údajů.

Přihlášení FB

Nový systém přidávání receptů

Nový systém pro přidávání receptů je jednodušší a nyní máte možnost recept upravovat po částech. Můžete přidávat jednotlivé sekce, které lze přesouvat a tím měnit jejich pořadí. Dále můžete přidat k receptu více fotek, které spolu s postupem vytvoří ideální představu, jak vlastně při vaření postupovat. Více se dozvíte na následujícím videu.

Plány do budoucna

V současné době  plánuji velkou aktualizaci mobilní aplikace kuchařky. Dále mám představu o vylepšeních aplikace webové.

Pokud by jste měli podněty k možným vylepšením, neváhejte a napište je do komentáře. Pokud by jste měli zájem, můžete se registrovat a ihned přidávat své vlastní recepty, které v případě kvality, budou umístěny na Facebook stránce kuchařky.

Odkazy

Web: https://recepty.davidvalenta.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/ReceptyNaVareni/

Mobilní aplikace: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.davidvalenta.recepty


Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na