Moje zkušenosti s Mixit!

Zveřejnil ValousCZ, dne

Znáte firmu mix.it? Pokud ne, měli byste to napravit. Já osobně musli miluji, a když si můžu určit, co v něm budu mít, je to naprosto dokonalé! Teď jsem Vám ve zkratce řekl, čím se tato firma zabývá a v dnešním článku si povíme o mé zkušenosti s objednáváním skrze jejich e-shop a o kvalitě, kterou nabízí.

První obecně

Firma Mix.it zde je přibližně od roku 2010. Je to tedy už pár let a za tu dobu se parádně rozrostla. U nás v České republice nabízí 40 odběrných míst, kam si můžeme namixované dobroty poslat. Samozřejmě nabízí se nám možnost, nechat si musli zaslat domů za 49 korun.

Hlavní výhodou, kterou tato firma nabízí, je možnost namixování si musli, dle svých představ. K základu, který si vybereme si můžeme přidat od ořechů, přes výběr sušeného ovoce, až po sladkosti, které nám mix osladí a dodají nám další energii. Na své si zde přijde opravdu každý. Když chcete jíst dietně, namícháte si mix dle svých priorit, stejně tak, jako když potřebujete ráno nakopnout pořádnou dávkou energie.

Sortiment

Samozřejmě, že firma nezůstala jen u musli v sypké podobě! Nabízí totiž i musli tyčinky (mixitky), které jsem osobně ještě neochutnal, ale předpokládám, že budou stejně chutné, jestli ne lepší, jako jejich sypké mixy. Další úžasnou věcí jsou kaše. Ty si můžete také obohatit o oříšky, ovoce, či sladkosti. V tomto případě jsem měl možnost ochutnat kaši, Kakaovku. Pro ty z Vás, kteří milují čokoládu vřele doporučuji, jelikož ani ne do týdne, byl tubus prázdný.

Je dobré vědět, že myslí i na cestovatele a nabízí takzvané pytlíky do kapsy, které obsahují porci musli, určenou přesně pro Vás a vaše výlety. Samozřejmě si můžete koupit i pytlík ovoce, nebo oříšku a v neposlední řadě si můžete namíchat krabici sušenek, po kterých se budete olizovat za ušima ještě hodně dlouho.

Moje zkušenost, klady a zápory

S mixováním mám velice příjemnou zkušenost. Nejen, že je e-shop velice přehledný, příjemný a intuitivní, nabízí se zde velice rozmanitý a široký sortiment věcí, které můžeme smíchat dle libosti a platíme vždy jen za to co si namícháme. Nemám tady co vytknout, dokonce i když mají před Vánocemi hromadu objednávek, při objednání do určitého data, nám garantují doručení do Vánoc! Což mi připomíná, že letos do nabídky zařadili adventní kalendář, který je plný dobrot. Cena sice už není tak příjemná, ale vzhledem k obsahu kalendáře se dá pochopit a je v celku přijatelná.

Jediné, co bych Mixit, doporučil je rozšíření nabídky sušenek a případně možnost objednání mixitky, dle naší představ, stejně tak, jako si můžeme namíchat musli.

Závěr

Závěrem bych chtěl Mixit pochválit za úžasný nápad, který před lety přinesli a doporučit těm kteří to ještě nezkusili, na e-shopu nakoupit. Myslím si, že ti, kteří mají rádi musli, to udělá radost, a ti co ho nemusí, si můžou namíchat ovoce, ořechy, nebo kaši, která vás nabudí každé ráno do náročného dne!


Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na