Fidget spinner? Revoluční hračka, nebo milionový nápad?

Zveřejnil ValousCZ, dne

Určitě jste o něm slyšeli. Ať už z médií, internetu, nebo dětí kolem vás. Fidget spinner se stal během chvíle nejžádanější hračkou na světě, jedním z nejvyhledávanějších pojmů na internetu a dokonalou farmou na peníze, která svým distributorům sype denně miliony do kapsy.

Našeptávání na Googlu

Jak si můžete všimnout, na Googlu se hned po Facebooku stal druhým nejvyhledávanějším výrazem a když napíšeme písmeno Google nám ho nabídne.

Určitě jste slyšeli, že je tato legendární hračka ve všech obchodech vyprodaná, děti propadají zoufalství, jen aby se zmocnili svého vlastního spinneru a továrníci v Číně nestíhají zatloukat ložiska. Není se, ale čemu divit. Reklama tohoto produktu je tak velká, že by se za ní nemusel nikdo stydět. Propagace v médiích, na Youtube a kdekoliv jinde zřejmě funguje.

Záležitost z 90. let

Zajímavý poznatek je, že se jedná o hračku, která se poprvé objevila v 90. letech 20. století. Tehdy o ní ale nebyl až takový zájem. Letos se ale díky reklamním možnostem, které propagují možnost relaxace vše změnilo, spinner se stal legendou.

Vyrábějí se různé druhy této zajímavé hračky. Kovové, gumové, osvětlené a další typy, které by vás vyrobit ani ve snu nenapadlo. Možností je spousta, i proto se cena pohybuje od 80 do několika tisíc korun za kus.

Jeden člověk si dokonce koupil nový Samsung Galaxy S8, provrtal ho a vložil ložisko. Nový Fidget spinner byl na světě.

Slovo závěrem

Dle mého názoru, je tato hračka revolučním nápadem na získání hromady peněz. I tak, ale zájem brzy upadne. Stejně tak byl obrovský poprask, když vyšla hra Pokemon GO. Tehdy ji hrál celý svět, ale dnes? Dnes ji hraje pár tisíc hráčů, kteří jsou velkými fanoušky Pokemonu.

Máte vy svůj Fidget spinner? Nebo to považujete za zbytečnost? A jak dlouho si myslíte, že bude zájem o tuto hračku přetrvávat?


2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ValousCZAdam Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Adam
Host

5 % lidí Fidget spinner má, protože je baví. 95 % lidí si jej pořídilo jen proto, protože je zajímalo, co na tom ty ostatní baví.