O čem, že je řeč?

Pokud jste o Rondu nikdy neslyšeli, tak Vám můžu říct, že se jedná o jednoduchou internetovou hru, která opravdu funguje. Navíc se nemusíte bát, že byste propadli hazardu a přišli o střechu nad hlavou. Jelikož v této hře se žetony přímo nakupovat nedají! Žetony lze získat pouze jako bonusové body, u vybraných Rondo partnerů. Mezi prvního Rondo partnera se řadí video úložiště Hellspy.cz, díky kterému jsem se také o Rondu dozvěděl.

Dá se vyhrát?

Pokud jste na pochybách, a stejně jako já internetovým soutěžím nevěříte, zde byste měli udělat výjimku. Já internetovým soutěžím, taky donedávna nevěřil. Tedy až do chvíle kdy jsem se večer nudil, přihodil žetony do hry a světe div se. Vyhrál jsem powerbanku! Čekal jsem něco přes týden, dnes zazvonila pošta a balíček je na světě.

Jak hra funguje?

Princip hry je vlastně úplně jednoduchý. Za určité nákupy,či akce u Rondo partnerů získáváte herní žetony (Rondony), které můžete přihazovat do hry. Délka hry se liší, dle toho, o co se hraje. Pokud se hraje o žetony (vítěz bere vše), trvá hra minutu. Poté je 5 minutové kolo, o věcné výhry a kolo hodinové o výhry, které mají vyšší hodnotu. Například každou neděli se hraje o Samsung Galaxy S8. Hraje se však i o jiné ceny, například Xbox One, levnější telefony,Zahradní grily a tak dále.

Hra poté z žetonu umístěných na kruh, náhodně vytočí výherce daného kola. Pro někoho ideální, pro jiné souboj s nervy, když se ručička zastaví přesně za vašim posledním žetonem.

Bublinkovou fólií nešetřili!

Dnes mi přišla moje první výhra, powerbanka s kapacitou 5000 mAh. Jak jsem se již výše zmínil, jednou večer se ručička ukazující výhru zastavila na mých rondonech. Poté jsem byl vyzván k zadání adresy a balíček byl na cestě. Když jsem odstřihl víko pečlivě oblepené krabice, čekala na mě koule bublinkové fólie, které bylo opravdu hodně.

Po úspěšném zdolání armády bublinek, jsem se konečně dostal ke své výhře. Je to první věc, kterou jsem na internetu vyhrál, a proto doufám, že nebyl poslední.

Teď už jen stačí vyhrát ten Samsung a budu si připadat, jako profesionální hráč.

A co vy? Vyhráli jste někdy něco? Nebo nemáte štěstí ve hře, ale v lásce?


Komentujte

1 Komentář zapnuto "Fungující věrnostní hra! To je Rondo!"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Aja
Host

Já také vyhrála !!!!! Sice ne takový obr balík ale počítačovou hru , takže ceny jsou reálné!!!!!! Pojďte vyzkoušet