Špunti na vodě

Zveřejnil ValousCZ, dne

Úžasný film od režiséra Jiřího Chlumského, to jsou Špunti na vodě. Během filmu jsem se opravdu nasmál. Příhody, které nás můžou v životě běžně potkat, zde byly každou chvíli.

Film začíná odjezdem rodiny od prarodičů, kdy si dal scénarista Marcel Bystroň opravdu záležet na tom, aby jsme se smáli od samotného začátku. Zápletka je opravdu povedená, nechybí pointa, nápad, ani smysl pro detail. Někteří herci zde hrají naprosté trdla, další pak profesionálního právníka, který neustále vytahuje zákony a paragrafy.

Rodinku, která se skládá ze dvou bratrů, jejich žen, bratrance s milenkou a dětí, rozdělí neschopnost mužů, kteří se vykašlali na základní povinnosti. I přes zákaz svých žen, se však s dětmi vypraví na vodu, kde se odehrává fascinující a vtipný příběh, místy prolnutý s opět vtipnými zážitky jejich žen, které se vydaly na kola.

Můj názor

Film je dle mého názoru dobrý na zasmání a rozveselení vašeho dne. Určitě si na tuto komedii doporučuji zajít a pobavit se nad dobře promyšleným scénářem.

Film jsem si užil a myslím si, že pokud máte správný smysl pro humor, určitě se pobavíte taky. Scénarista, který má tento film na svém kontě, musí mít obří fantasii, nebo spoustu vlastních zážitků, které ve filmu znázornil,

Viděli jste tento film? Pokud ano, co na něj říkáte? Nebo jaký film byste mi doporučili?


Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na