Tradiční pečivo ze Slovenska, nyní s novým rozměrem!

Zveřejnil ValousCZ, dne

Trdelník je již řadu let jednou z nejznámějších vánočních pochutin, kterou můžeme koupit na každých trzích, které tento svátek doprovázejí. Pochoutka je původně ze Slovenska, kde má také registrovanou známku. Nyní se však tento úžasný produkt, v mnoha různých příchutích dostává do povědomí i mimo svátky a pouťové zábavy.

Trdlokafe, nápad, který přidává trdelníkům nový rozměr. V České republice se vyskytuje již 15 poboček produkujících toto lahodné pečivo v průběhu celého roku. 10 se nachází v Brně, 2 v Ostravě a po jedné pobočce v Olomouci, Přerově a Židlochovicích.

Trdlojogurt

Když pomineme čerstvé, voňavé a hlavně velmi dobré trdelníky, které jsou daleko větší než ty, na které jsme běžně zvyklí. Je zde další lahodná pochoutka. Špičatý trdelník plněný hustým točeným jogurtem, který si můžeme nechat ozdobit nesčetným množstvím dobrot. Od čokoládové polevy, přes lentilky, až po jahody, nebo Jojo medvídky.

Vyzkoušel jsem a nedokázal jsem odolat. Trdlojogurt je velký a dostatečně nasytí. Za cenu 99 Kč to opravdu stojí za to! V průběhu vychutnávání si této sladké bomby, jsem zapřemýšlel nad tím, jak je možné, že jogurt z trdelníku nevyteče? Odpověď se mi záhy dostavila. Hned pod jogurtem se nachází oříšek v čokoládě, který jogurtu zabrání protečení a vám zpříjemní závěrečné chutě.

Káva a limonáda

K oblíbené pochutině si můžete objednat speciální TrdloLatte v různých příchutích. Meloun by mohl být zajímavý, ale nevím, kdy se odhodlám ho zkusit. Mimo kávu se nám nabízí široká škála limonád.

Do roku 2019, 150 poboček v České republice

Velké plány, které by mohly zpříjemnit teplé letní dny, ale i studené zimní večery na mnoha místech. Pokud se to Trdlokafi podaří, možná se bude jednat o přímé ohrožení všech stánkařů prodávajících trdelníky v blízkém okolí.

Přeci jen, raději si dáme za 59 korun trdelník o hmotnosti 180 gramů, než za přibližně stejnou cenu, trdelník poloviční. Navíc v běžném stánku, jsou trdelníky upečeny dopředu a pak třeba půl dne stojí. Zde si ale můžete počkat na čerstvý, nebo pokud spěcháte, dostanete maximálně hodinu starý trdelník.

Závěr

Nezbývá jen popřát hodně štěstí a úspěchů na českém trhu. A úspěšný boj s případnou konkurencí. Trdelníky jsou zde opravdu dobré, Trdlojogurty ještě lepší, tak doufám, že jim to vydrží.

Odkaz na web Trdlokafe: trdlokafe.cz

Odkaz na Facebook stránku: facebook.com/trdlokafe/


Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na