Rafťáci závislí na mobilech? To jsou Bajkeři!

Zveřejnil ValousCZ, dne

Určitě to znáte, neustálé koukání do telefonu, neznalost slov při fyzickém kontaktu a internetové frajeřinky. Pokud tyto symptomy neevidujete u sebe, určitě však znáte někoho, kdo má alespoň jeden z nich. Film Bajkeři je totiž přesně o tom. Tři kluci, závislí na telefonech a internetovém světě dostanou za trest pro ně, vcelku brutální úkol. Musejí ujet 200 kilometrů na kole za doprovodu otcovy milenky jednoho z nich.

Film má na většině filmových webů (včetně csfd, kinobox), v celku negativní hodnocení, s dovětkem, že se po celou dobu nedá ani jednou zasmát. Tuto větu, ale může dle mého názoru říct absolutní odpůrce jakýchkoliv českých filmů, který nad pointou moc přemýšlí a nedovede si snímek užít. Já osobně, jsem se smál skoro celou dobu. A nebyl jsem sám, smál se celý kinosál.

Pokud tedy váháte, zda na film do kina zajít, nehleďte na recenze na webu a běžte si film užít a posoudit sami, jestli je to tak hrozné, jak někteří „kritici“ tvrdí.

Zápletka je sice trošku slabší, ale celkový dojem Vám vynahradí zásoba humorných scén a pokud znáte někoho, kdo je na tom se závislosti na sociálních sítích podobně, nebo má jen 17 přítelkyň, určitě se budete smát v jednom kuse, a to i za předpokladu že v tom vidíte sami sebe.

Závěr

Pokud máte rádi jakýkoliv druh humoru, určitě doporučuji si na film zajít, opravdu se nejedná, jak mnozí uvádějí o ztracený čas. Kdybych mohl ohodnotit body na stupnici od 1 do 10, hodnotil bych 8 body. A nezapomeňte, že „čuchat k ponožkám, je lidské…, JOKE“

Viděli jste film Bajkeři? Líbil se Vám, nebo ve Vás zanechal spíše rozpaky? 


Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na