Určitě to znáte, neustálé koukání do telefonu, neznalost slov při fyzickém kontaktu a internetové frajeřinky. Pokud tyto symptomy neevidujete u sebe, určitě však znáte někoho, kdo má alespoň jeden z nich. Film Bajkeři je totiž přesně o tom. Tři kluci, závislí na telefonech a internetovém světě dostanou za trest pro ně, vcelku brutální úkol. Musejí ujet 200 kilometrů na kole za doprovodu otcovy milenky jednoho z nich.

Film má na většině filmových webů (včetně csfd, kinobox), v celku negativní hodnocení, s dovětkem, že se po celou dobu nedá ani jednou zasmát. Tuto větu, ale může dle mého názoru říct absolutní odpůrce jakýchkoliv českých filmů, který nad pointou moc přemýšlí a nedovede si snímek užít. Já osobně, jsem se smál skoro celou dobu. A nebyl jsem sám, smál se celý kinosál.

Pokud tedy váháte, zda na film do kina zajít, nehleďte na recenze na webu a běžte si film užít a posoudit sami, jestli je to tak hrozné, jak někteří „kritici“ tvrdí.

Zápletka je sice trošku slabší, ale celkový dojem Vám vynahradí zásoba humorných scén a pokud znáte někoho, kdo je na tom se závislosti na sociálních sítích podobně, nebo má jen 17 přítelkyň, určitě se budete smát v jednom kuse, a to i za předpokladu že v tom vidíte sami sebe.

Závěr

Pokud máte rádi jakýkoliv druh humoru, určitě doporučuji si na film zajít, opravdu se nejedná, jak mnozí uvádějí o ztracený čas. Kdybych mohl ohodnotit body na stupnici od 1 do 10, hodnotil bych 8 body. A nezapomeňte, že „čuchat k ponožkám, je lidské…, JOKE“

Viděli jste film Bajkeři? Líbil se Vám, nebo ve Vás zanechal spíše rozpaky? 


Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na