Hamburger a pivo, tyto priority Google nezapře

Zveřejnil ValousCZ, dne

Není to tak dlouho, co se komunita ozvala a začala vášnivě diskutovat o „závažných“, ještě že ne bezpečnostních chybách v systému Android 8.0 Oreo. V základu šlo o to, že emoji hamburgeru má spatně uspořádány ingredience, a co hůř? Pivo mělo levitující pěnu, která se vznešeně vznášela nad poloprázdnou sklenicí. Nevím, jak je to možné, ale i když pivo nepiji tak se mi to zdá, jako dosti nepravděpodobný jev. I když těžko hodnotit, možná mají grafici v Googlu něco na motivaci. Něco, co je povznese a tyto základní fyzikální zákony odloží stranou.

A aby komunita neřekla, tak se k této „kauze“ vyjádřil i samotný Výkonný ředitel Googlu na svém Twitteru, kde se nechává slyšet, že veškeré pondělní priority půjdou stranou a ta s číslem jedna, bude oprava smajlíků v novém Androidu.

Je už sice středa, ale i tak pokud byli hamburger s pivem nahrazeni novými obrázky, zřejmě se do telefonu, těch šťastlivců, kteří již novým Androidem disponuji, dostanou až někdy v další aktualizační vlně. Nejedná se totiž o aplikaci, která by šla stáhnou z Google Play, ale o systémovou součást, která se na straší telefony oficiální cestou nikdy ani nepodívá!

Vadily by Vám nepřesné emoji ve vašem telefonu? Používáte všechny smajlíky, nebo máte jen pár oblíbených?


Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na