Každá párty má svůj začátek

Zveřejnil ValousCZ, dne

Není to tak dávno, kdy jsem obdržel balíček, který odstartoval sérii několika neuvěřitelně zábavných večerů. Abyste si však nemysleli, že se jednalo o bůhví jaké pařby, uvedu věc na pravou míru.

Jednoho dne, kdy jsem si jen tak seděl doma a odpočíval po dlouhém týdnu, který byl až příliš náročný, mi zazvonil telefon a na druhé straně se ozval kurýr PPL. Přivezl mi balíček, s nápisem POZOR! KŘEHKÉ! Po jeho převzetí jsem ihned začal vybalovat a pár fotografií, které balíček zachycují Vám nyní ukážu.

Recenze

Když jsem hru vybalil, tak jsem si všiml, že je určena pro minimálně 4 hráče. Po přečtení pravidel jsem však musel počkat, než se u mě doma tolik lidí v jeden čas sejde. Netrvalo tak dlouho a hra mohla začít.

Hned na začátku hry jsme se zasekli na abecedě. Jelikož hrály pouze dva týmy po dvou lidech, což je v minimální možné sestavě, je minuta na vymyšlení 20 podstatných jmen bez jmen vlastních v celku těžké. Nakonec se ale povedlo a mohli jsme pokračovat dále.

Dalšími herními úkoly jsou popisy slov, či celebrit, pantomima profesí, nebo zvířat a skládání básní, což je pro některé opravdovým oříškem.

Oceňuji velké množství různých úkolů, díky kterým je hra po celou dobu opravdu zábavná. Neumíte napodobit zvíře, nebo zadanou profesi? Nevadí, alespoň dopřejete soupeřům náskok. Popis celebrit je opravdovou zábavou, jelikož někdy se může stát, že Váš spoluhráč popisuje úplně někoho jiného, ale Vám stejně dojde jméno správné (Náhoda? Nemyslím si).

Hodnocení hry

+ O zábavu na mnoho večerů máte vystaráno (Velké množství úkolů)
+ Uděláte si srandu ze sebe i z druhých (Pantomima jsou boží)
+ Prohloubíte své znalosti o známých lidech (Popis celebrit)
+ Naučíte se rychle skládat básničky (Skládání rýmů v týmu)
+ Možnost hrát ve velkých skupinách
– Někdy je na úkol málo času (Vymýšlení slov)
– Nutnost minimálně 4 hráčů

Pokud přemýšlíte nad koupi této hry, mohu Vám nákup jen doporučit. Určitě neuděláte chybu a pokud budete mít s kým hrát, zaručeně se nebudete nudit! Pokud si stále nejste jistí, navštivte libovolnou prodejnu Albi, nebo se na ní podívejte na eshopu.

Hráli jste někdy na párty hru Párty alias?


Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na